Alus brūvēšana pēc pasūtījuma

Atraisi savu garšu iztēli alus darīšanā!

Mēs zinām, ja vēlies radīt savu unikālo alus garšu, tad alus baudīšanas kultūru turi īpašā vērtē. Tāpēc, cienot Tavu sirdslietu, mēs piedāvājam iespēju brūvēt alu Valmiermuižas alus darītavā pēc individuāla pasūtījuma, lai radītu jaunu garšu privātam alus zīmolam vai celšanai galdā Tavā bārā vai restorānā.

Uzraudzība un kvalitāte

Mūsu modernajā alus darītavā strādā profesionāļi, kas pārzina labākās alus brūvēšanas tradīcijas. Ar vairāk kā 10 gadus pieredzi mēs raugāmies, lai katra alus partija atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.

Cieša sadarbība

Mēs uzklausām vēlmes un piemeklējam labākos sastāvdaļu salikumus, lai iedzīvinātu Tavu redzējumu par alus garšas niansēm. Neatkarīgi no tā, vai jau ir padomā kāda konkrēta recepte vai nepieciešamas norādes alus brūvēšanā, mēs pielāgojam alus radīšanu Tavam uzstādījumam!

Neliela apjoma pieejamība

Lai izmēģinātu savus spēkus jaunas garšas radīšanā, esam gatavi augt kopā ar Tavu zīmolu soli pa solim, piedāvājot minimālo alus partiju vien 1000l apjomā. Palielinoties pieprasījumam pēc Tava brūvējuma, varēsim pakāpeniski palielināt kārtējās partijas brūvēšanas apjomu.

Attīstības efektivitāte

Izvēloties sadarboties ar mūsu jau pieredzējušo alus darītavu, sadalīsim atbildības, gudri saimniekojot - mēs rūpēsimies par alus darīšanas iekārtu uzturēšanu un labāko meistaru piesaisti, kamēr Tu varēsi savus spēkus, resursus un zināšanas vērst uz jaunās alus garšas zīmola un mārketinga stratēģijas attīstīšanu.

Noformējuma iespējas

Izveido savu etiķetes dizainu, un mēs lūkosim, lai tas glīti rotā alus pudeles. Pēc nepieciešamības sagādāsim arī alus pudeļu komplektu pakas vai kastes ar īpaši skroderētu dizainu. Esam atvērti Tavām radošajām idejām!

Dari mums zināmu savu ideju, rakstot e-pastā: info@valmiermuiza.lv vai zvanot +371 25417000 un tiekamies, lai kopīgi apspriestos, kā to visveiksmīgāk realizēt!