Ekskursijas alus darītavā

Aicinām ciemos, lai nesteidzīgo alus brūvēšanu varētu skatīt pašu acīm. Mūsu stāstnieki izrādīs, kā no Valmiermuižas dzīļu ūdens, pilnmutīga iesala, dižciltīgiem apiņiem un dabīga rauga top glauns alus. Viesošanās ļaus izzināt alus baudīšanas smalkumus, kā arī nogaršot Valmiermuižas brūvējumus.

Pēc alus darītavas apskates piedāvājam izvēlēties divu veidu alus izzināšanas – klasisko garšu vai īpašo brūvējumu – un papildināt garšu piedzīvojumu ar alum pieskaņotām uzkodām vai sātīgu Latvijas garšu maltīti.

Der zināt, ka ekskursijā ir ne tikai ko redzēt un piedzīvot, bet baudīt arī tiem, kuri alkoholiskajam reibinājumam teikuši – nē. Valmiermuižas saimnieks tic, ka labākās izejvielas un rūpīga brūvēšana palīdzēs pārvarēt mūžsenos aizspriedumus par to, ka bezalkoholiskam alum smaržas un garšas ziņā grūti spēkoties ar reibinošajiem brāļiem.

Uz ekskursiju iepriekš jāpiesakās, aizpildot zemāk pievienoto pieteikuma formu.

Klasisko garšu izzināšana

Pēc alus darītavas apskates iespējams izzināt un nobaudīt Valmiermuižas klasiskās alus garšas.

Garšu skaits: 3

Ilgums: 1,5 stundas

Cena: 14 EUR/pers.
bērniem 0–6 gadi bez maksas
7–12 gadi 5 EUR/pers.

Garšu izzināšanas minimālā cena: 56 EUR

Īpašo brūvējumu izzināšana

Pēc alus darītavas apskates iespējams nobaudīt kā Valmiermuižas klasikās garšas, tā īpašos brūvējumus, vienlaikus iepazīstot eilu un lāgeru garšu nianses.

Garšu skaits: 5

Ilgums: 2 stundas

Cena: 16 EUR/pers.
bērniem 0–6 gadi bez maksas
7–12 gadi 5 EUR/pers.

Garšu izzināšanas minimālā cena: 64 EUR

Alum pieskaņotas uzkodas

Lai bagātinātu garšu piedzīvojumu, papildus Valmiermuižas brūvējumu izzināšanai, iespējams baudīt alum īpaši pieskaņotas uzkodas, dabā sakņotas un radošumā lolotas, ļaujot garšai ar garšu rotāties.

Cena: 8.00 EUR/pers.
bērniem 0–6 gadi bez maksas
7–12 gadi 5 EUR/pers.

Valmiermuižas garšu degustācija tiešsaistē

Degustācijā iespēja iepazīt nesteidzīgo alus brūvēšanas un baudīšanas mākslu. Katram degustācijas dalībniekam sagatavosim garšu komplektu ar divām Valmiermuižas klasiskajām garšām un diviem, dažādu stilu Kokmuižas eiliem. Katrai alus garšai pieskaņotu alus glāzi, kas paliks Jums dāvanā. Pilnmutīgai alus garšu baudīšanai piedāvāsim drabiņu un siera čili cepumus.

Katram sarunas dalībniekam sagatavosim garšu komplektu:
• divas Valmiermuižas klasiskās garšas (0,33 l);
• divas dažādu stilu Kokmuižas eilu garšas(0,33 l);
• katrai garšai pieskaņotas alus glāzes (4 gab.);
• drabiņu un siera čili cepumus.

Ilgums: 1–1,5 stundas

Valodas: latviešu, angļu

Cena: 36 EUR/pers.

Minimālais dalībnieku skaits: 10

Garšu komplektus iespējams saņemt: Valmiermuižas alus tirgotavā, Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā vai Valmiermuižas alus vēstniecībā, A. Briāna ielā 9a, Rīgā, vai Jūsu norādītā adresē.