Aristida Briāna iela 9a — Rīga

Rīgas
alus kvartāls

Aicinām izbaudīt alus kvartālu viesmīlīga stāstnieka pavadībā un četrās pieturvietās nobaudīt izcilas Latvijas „craft” alus šķirnes. Tūres laikā varēsiet izbaudīt Latvijas alus dažādās garšas un ļauties pārsteidzošu garšu piedzīvojumam.

19. gadsimtā Rīga bija alus darīšanas lielpilsēta – te brūži darbojās rūkdami, lai spētu ar pašu gardāko alu apgādāt gan rīdziniekus, gan tuvus un tālus miestiņa cienītājus. Rīgas alus kvartālu iezīmē trīs vēsturiski – Kimmela, Kuncendorfa un fon Stricka – brūži. Mēļo, ka te no zemes dzīlēm plūdis alus darīšanai īpaši piemērots ūdens. Juku laikos milži paputējuši, bet alus gars – saglabājies. Vispirms bijušajā Stricka brūzī savu vēstniecību Rīgā ierīkoja Valmiermuižas alus darītava, bet pēcāk cits pēc cita šajā apkaimē durvis vēruši jauni alus krogi, daži – ar visām brūvēšanas uzpariktēm.


Alus kvartāla tūre
Tūres ilgums ir četras stundas ar sākumu Valmiermuižas alus vēstniecībā, A. Briāna ielā 9a, Rīgā. Tūres laikā viesus varam uzrunāt latviešu, angļu, vācu un krievu mēlē.

Kontakti
Alus kvartāla tūrei lūgums pieteikties iepriekš, zvanot uz tālr. +371 20081990 vai rakstot info@beerdistrict.lv.

Cena
60 EUR vienam cilvēkam, ieteicamais maksimālais vienas grupas cilvēku skaits ir 10 personas.
Minimālā tūres cena ir 180 EUR.

ARISTIDA BRIĀNA IELA 9A - RĪGA

Rīgas
alus kvartāla
tūre

Viesmīlīga stāstnieka pavadībā četrās pieturvietās nobaudi izcilas Latvijas „craft” alus šķirnes, izzini Latvijas alus dažādās garšas un ļaujies pārsteidzošu garšu piedzīvojumam!