ARISTIDA BRIĀNA IELA 9A — Rīga

Aristida
Briāna iela

Valmiermuižas alus vēstniecība

ARISTIDA BRIĀNA IELA 9A — Rīga

Aristida
Briāna iela

Valmiermuižas alus vēstniecība

ARISTIDA BRIĀNA IELA 9A — Rīga

Aristida
Briāna iela

Valmiermuižas alus vēstniecība

Šī ir īstā vieta galvaspilsētā, kur alus baudītāji var atrast plašāko Valmiermuižas alus darītavas brūvējumu klāstu: gaišus, tumšus, apiņotus, iesalainus, saldus un tumīgus – dzīvus, filtrētus un nefiltrētus.

Te plašā klāstā iegādājami kā baudīšanai uz vietas, tā līdznešanai arī citu Latvijas mazo alus darītavu brūvējumi – kopā vairāk kā 180 garšas, kā arī dažādi sidri, vīni un stiprāki dzērieni. To visu papildina gan Valmiermuižas pavāru sarūpēti, gan Latvijas mežos un laukos atrodami gardumi svētku galdam!

Ja jādodas viesos pie prasīgākajiem alus baudītājiem, Valmiermuižas tirgotavās iegādājami smalki, citur neatrodami ciemakukuļi, turklāt mūsu apsviedīgie krodzinieki līdzēs gan ciemakukuļa izvēlē, gan glītā iesaiņošanā.


Darba laiks Aristida Briāna ielā
Pirmdiena–trešdiena: 12.00–21.00
Ceturtdiena–sestdiena: 11.00–24.00
Svētdiena: 12.00–21.00


Kontakti
+371 2865611
riga@valmiermuiza.lv

Aicinām arī

Ciemos Valmiermuižā

Aicinām ciemos uz Valmiermuižas brūzi, lai nesteidzīgo alus brūvēšanu varētu skatīt paša acīm. Viesošanās ļaus izzināt alus baudīšanas smalkumus, kā arī nogaršot Valmiermuižas brūvējumus.

Ciemos Vaidavā

Vaidavas ezera krastā durvis atpūtniekiem vasarās ver Valmiermuižas vasarnīca – īpaša pieturvieta nesteidzīgiem atpūtniekiem un dzīves baudītājiem

Ciemos Tallinā

Igaunija ir pirmā valsts, kurā esam atvēruši Valmiermuižas alus vēstniecību ārpus Latvijas. Mūsu ziemeļu kaimiņvalsts prasīgākie alus baudītāji novērtē nesteidzīgi brūvēto alu.