Skroderēta etiķete mūsu garšām

Izveido īpašu dzērienu partiju ar savu etiķešu dizainu!

Valmiermuižas alus darītavā top ne vien pilnmutīgs alus, bet arī spirdzinoši zelteri, iesala dzērieni, kvass un pat vēstēja. Piedāvājam jau novērtētas Latvijas garšas ietērpt Tevis veidota tēla pudelē ģimenes godu, uzņēmuma svinību vai citu nozīmīgu notikumu atzīmēšanai.

Daudzpusīgs dzērienu klāsts

Neatkarīgi no tā, vai vēlies uzskroderēt savu dizainu dzirkstošiem zelteriem, bezalkoholiskajam alum vai atsvaidzinošai vēstējai, mūsu klāstā atrodamas garšas dažādām gaumēm.

Jaunas garšas

Labprāt papildus esošajam klāstam esam gatavi kopīgi mēklēt arvien jaunus garšu salikumus, lai radītu ko pavisam īpašu pēc Tavām vēlmēm! Tā veiksmīgā sadarbībā Valmiermuižā reiz tapis arī kafijas ķiršu dzēriens un sulas limonādes citu zīmolu sortimentu paplašināšanai.

Uzraudzība un kvalitāte

Radot dzērienus Valmiermuižas alus darītavā, atlasām augstvērtīgākās sastāvdaļas un ievērojam stingru kavlitātes kontroli, lai saglabātu nemainīgu dzēriena garšu pat tą sīkākajā niansē.

Neliela apjoma pieejamība

Atkarībā no tā, vai ir radusies ideja vienreizējai neliela apjoma dzērienu partijai ar skroderētu etiķeti vai plānveidīgai sadarbībai ilgtermiņā ar pieaugošu brūvēšanas apjomu, kā mazai muižas darītavai, mums ir iespēja sākt ar neliela apjoma brūvēšanu un katru nākamo partiju palielināt pakāpeniski atbilstoši pierasījumam.

Noformējuma iespējas

Izveido savu etiķetes dizainu, un mēs lūkosim, lai tas glīti rotā alus pudeles. Pēc nepieciešamības sagādāsim arī alus pudeļu komplektu pakas vai kastes ar īpaši skroderētu dizainu. Esam atvērti Tavām radošajām idejām!

Dari mums zināmu savu ideju, rakstot e-pastā: info@valmiermuiza.lv vai zvanot +371 25417000 un tiekamies, lai kopīgi apspriestos, kā to visveiksmīgāk realizēt!